Projelerimiz

Albüm Sipariş Takip Sistemi

Proje süreci, proje fikrinin ortaya çıkışıyla başlayan ve bu fikrin kâğıda dökülmesi, geliştirilmesi, yürütülmesi, tamamlanması ve değerlendirilmesinin ardından geliştirilmiş. Proje, tamamen Albümcüler için geliştirilmişdir. Albümcülerin, müşterileri ile aralarında sipariş ve takip imkanı sunarak işlerini kolaylaştırmaktadır.

WeTransfer'e sizi bağımlı yapmaktan kurtarıyor. WeTransfer ile aynı ve daha gelişmiş dosya transfer sisteminide ayrıca müşterilerine sunmaktadır. PTS Sistem dosyalarınızı transfer edeceğiniz gibi depolama imkanıda sunmaktadır. Geri dönüş yaparak dosyalarınıza bakma veya tekrar indirilmesi işleyişin takip edilmesi ve sonuçların aktarılması söz konusudur.

Proje Detayları

PTS 3 Dosya - Resim Transfer Sistemi

PTS ile firmanız ve müşterileriniz arasında internet üzerinden zahmetsizce dosya transferi yapabilirsiniz. Hiç bir sınırlama olmadan müşterileriniz ile aranızda dosya transferi gerçekleştirin. PTS'nin size sunmuş olduğu paneller sayesinde hiç bir karışıklık olmadan tüm müşterilerinizden gelen dosyaları yönetebilirsiniz. Aynı zamanda tüm bunları yaparken online olmanıza gerek yok. PTS sunucuları 7/24 müşterinizden gelen dosyaları almak için iş başında.

WeTransfer'e sizi bağımlı yapmaktan kurtarıyor. PTS 3 diye adlandırdığımız yeni sistemimiz PTS 2 sistemini kullanan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda adeta baştan tasarlanarak tüm ihtiyaçlara karşılık verebilecek bir sistem haline getirildi. PTS 3 artık daha esnek, daha kolay, daha stabil. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Proje Detayları

Okul Soru Cevap Projesi

Proje, özel olarak tasarlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Online Soru sorma ve cevaplarını anında görsel olarak alabileceğiniz öğrenciler ve Öğretmenleri veya soru çözmeyi sevenleri bir araya getiriyor. Gelişime açık ve sonuçların aktarılması söz konusudur.

Proje süreci, proje fikrinin ortaya çıkışıyla başlayan ve bu fikrin kâğıda dökülmesi, geliştirilmesi, yürütülmesi, tamamlanması ve değerlendirilmesinin ardından yeni proje fikirlerinin üretilmesine kadarki süreçleri içerir.

Proje Detayları

Müşteri Görüşme Takip Sistemi

Randevularla iş ve müşteri takibi yapan firmaların randevularının ve iş görüşmlerinin takibi amacıyla hazırlanmış özel bir programdır.

Müşteri takip programı tüm sektörlere uygun olarak hazırlanmıştır, programın ara yüzü çok kolaydır ve anlaşılırdır. Mobile uyumlu olması ve web tabanlı olması işletmelere çok kolaylık sağlamakta ve geliştirilmeye açıktır.

Proje Detayları

  • Proje Adı : Müşteri Görüşme Takip Sistemi
  • Kategori : Özel Proje
  • Örnek Proje URL : Müşteriye Özel