Facebook Reklamları

 • sosyal meyda
 • Facebook reklamları kullanıcı profillerine göre hedefleme yapabileceğiniz bir reklam türüdür. Reklam vermek istediğiniz kitlenin cinsiyetini, yaş aralığını, yaşadığı şehri ve ülkeyi, eğitim durumunu ve medeni halini seçebilmenize olanak tanır. Reklamınız sadece bu profillere uygun kullanıcılar için gösterilir ve ilgilenen kullanıcılar sadece reklamınızı tıklarsa ödeme yaparsınız.Sosyal medya danışmanlık hizmeti veriyoruz. Günümüzde sosyal medyayı kullanmayan mecra kalmadı diyebiliriz ancak sosyal medyayı kullanırken dikkat etmemiz gerekenler doğru pazarlama ve planlama stratejisi kurmaktır. Bunun için hedef kitlemizi doğru tespit etmek ve onların taleplerine göre hareket etmek gerekir. Kısaca ‘kime, neye, ne zaman, nasıl’ sorularını sorarak hedef kitleyi ve taleplerini doğru şekilde saptayabiliriz.
  Güvenilir ve tutarlı olmak da stratejimiz için çok önemli. Hedef kitleye karşı her zaman planlı ve düzenli yaklaşımda bulunmak gerekir. Soğuk ve mesafeli durmak kesinlikle sosyal medya algısına ters bir düşüncedir. Sosyal medyada varsanız eğer hedef kitleniz ile her zaman etkileşim içinde olmalı, onların duygularına ve taleplerine yönelik bir strateji edinmeli her tür sorunda geri bildirimi en hızlı şekilde sağlamalı, hatta çeşitli kampanyalarla onlara ufak hediyeler vermelisiniz.
  Sosyal medya demek hızlı ve anlık iletişim demek bunu hiçbir zaman unutmamalıyız. Hedef kitleye doğru strateji ile yaklaşmak aynı zamanda orjinal olmamız anlamına da gelir, sıradan olmak hedef kitlemizi bizden uzaklaştırır. Reklam ise strateji planımızın bel kemiğidir. Reklamlar için net bir hedef belirleyip daha sonra kurgusunun hazırlanması gerekir.
  Son yıllarda web tasarım ve web yazılım dünyasında en fazla yükseliş gösteren web siteleri, sosyal medya siteleri oldu. İnternet üzerinden reklam veren web siteleri bu yükselişe duyarsız kalmadı. Firmalar web site reklamlarını, sosyal medya reklamcılığı ile milyonlara duyurma imkanı yakaladılar. Fakat sosyal medya üzerinden doğru yöntemlerle başarı sağlamak ve hedef kitlelere değinmek profesyonel bir çalışma gerektirir. Bu tarzda bir çalışma reklam verenlerin kendileri tarafından tam anlamıyla yerine getirilebilecek bir çalışma değildir. Profesyonel olarak hizmet veren sosyal medya birimimiz, sosyal medya siteleri arasından en popüler olan Facebook, Twitter ve Instagram siteleri üzerinden sizlere özel sayfa oluşturarak beğeni ve takipçi sayılarınızı arttırmaktadır. Ayrıca sürekli duyurular ve aktivitelerle listenizde ki kişilere sürekli sizi hatırlatmakta ve marka değerinizi yükseltmektedir. İnteraktif Yazılım web tasarım, web yazılım hizmetlerinin yanı sıra sosyal medya danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sunacağımız sosyal medya danışmanlık hizmeti ile firmanızı çok büyük kitlelere ulaştırabiliriz İletişim sayfası bir kurumsal web sitesinde yapılan tüm araştırma, planlama ve yönlendirmelerin kısacası tüm yapılan çalışmanın mükafatının alındığı sayfadır. İletişim sayfasına girmiş bir potansiyel müşterinin, mevcut müşteri olmasına bir adım kalmış demektir. Bu nedenle iletişim sayfasının kurumsal web sitesindeki önemi diğer sayfalar kadar mühimdir.

  Facebook Reklamları Nasıl Çalışır?

  Facebook Reklamları bir kullanıcı Facebook’ta sizin reklam kampanyanızda belirlediğiniz hedef kitleye (cinsiyet, şehir, medeni hal, eğitim, hobi vb.) uyuyorsa görüntülenir. Reklamlar sayfanın sağ tarafında görünür. Böylelikle reklamlarının belirlediğiniz hedef kitleye uyan kullanıcılara görünür.

  Facebook Reklamlarında Maliyet?

  Öncelikle reklamlarınız hazırlandıktan sonra bir günlük bütçe limiti belirlenir. Yani reklam kampanyanızın bir gün içinde harcayabileceği maksimum tutarı gösterir. Eğer müşterilerden reklam kampanyanıza gelen talep düşükse ve günlük bütçeniz dolmuyorsa belirlediğiniz limite ulaşmadığından aradaki fark yine ana bütçenizde kalır ve harcanmaz.
  • Sosyal Medyada Paylaş

  Facebook Reklam Talep Formu