Kurumsal Web Site

  • hazir web site tasarimi
  • Kurumsal web site tasarımı, kurumların ihtiyacına göre önceden hazırlanmış ve her sektöre göre düşünülerek dizayn edilmiş web sitelerdir. Özel yazılımlardan tek farkı ve fiyatına etki eden grafik tasarımının önceden tasarlanmış ve düzenlenmiş olmasıdır. Hazır web site tasarımları, özel yazılımlara göre %50 fiyat farkı oluşturur. Nedeni ise Şablon tasarımı için grafikere yaptırılacak özel grafik tasarımının ve yazılımın olmaması. Web site tasarımı ne kadar animasyonlarla süslenmiş, hareketli, şık ve güzel olursa olsun, içeriği zayıf olan bir web sitesi hiç bir zaman beklenen etkiyi yaratamaz. Oysa içerik bakımından zengin olan bir site, web tasarımı kötü de olsa başarılı olma şansı çok yüksektir. Web Site Tasarım çalışmalarınız da bizim de bakış açımızdan faydalanın. Firmalar, web siteleri ile bütün imajını ziyaretçilerine yansıtabilmelidir. Kurumsal logodan kurumsal slogana kadar site içerisinde yer alan bütün kurumsal öğeler firmanın vitrini sayılmaktadır. Web sitenizi mobil uyumlu olacak şekilde tasarlamak sayfalarınızın bütün cihazlarda iyi performans göstermesini sağlar.


    Tasarım Site tasarımı öncelikle, kullanıcı beklentileri ve ihtiyaçlarına uygun olmalıdır.
    Tasarım sitenin görünümüdür. İyi olarak nitelendirilebilecek tasarım, yüksek kalitede, amaca uygun ve verdiği mesajı destekler nitelikte olmalıdır. Sadece güzel bir giriş sayfası olmaktan öted, kullanılan görsel öğelerin ve yapının bir bütünlük içinde olması ve objelerin bu amaca hizmet eden şekilde tasarlanmış ve de düzenlenmiş olması önemlidir.
    Yaratıcılık/Yenilik Sitenin, mimari, tasarım, içerik ve teknoloji açısından yaratıcı ve/veya yeni yaklaşımlar sunabilmesi de önemlidir.

    • Sosyal Medyada Paylaş