SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 • seo
 • Web sitelerinin, en yüksek sıralamalar için rekabet edebilmek için organik arama puanını büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olan profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz - son derece rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile.

  Çoğu zaman, ziyaretçiler, içeriğinizi bulmak için farklı anahtar kelimeler kullanmaktadır. Bu nedenle, Web Sitenizin SEO alanında birden fazla anahtar kelime ekleyebilirsiniz. Ana anahtar kelimenizde bir varyasyon kullanın veya bir eş anlamlı deneyin. Bu şekilde, içeriğinizi bulma şansınızı artıyorsunuz. En fazla beş anahtar kelime ekleyebilirsiniz.
  Seo ingilizce olarak Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO uzmanları tarafından markanız için en uygun kelime listesi oluşturulur. Oluşturulan kelime listesi ile arama motorları listeleme sayfalarında en üst pozisyonda yer almak için bazı çalışmalar yapılır. Yapılan SEO çalışmaları ile markanızın doğru hedef kitleye ulaşması sağlanır. Bu çalışmalar yakından takip edilmeli ve raporlanmalıdır. Websitenizin kullanıcılar tarafından ziyaret edilmesi için en doğru kanallardan birisi Arama motorlarıdır. Sizinle ilgili kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

  Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin başına getirerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen müşteri demografisine erişmek için şirketinizi başlatacak olan belirli yerel sıralamalar yoluyla sitenize coğrafi olarak alakalı bir trafik istiyorsanız. Maecenas pretium lorem hendrerit eros sagittis fermentum.
  Web Trakya Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, doğru dış konum sinyallerinin yanı sıra gelen arama bağlantılarını, sayfa içi ve sosyal sinyalleri gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı yerler hakkında Google'a sinyalleri incelemesini sağlamak için bulunduğunuz yere özel olarak hazırlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunmaktadır. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanını oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanırız.
  Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve doğruluk için bilgileri sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamaları elde etmek için büyük çaba gösteririz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitleye yönelik yararlı bilgiler sunuyoruz.
  Ayrıca, işletmenizin yalnızca masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.
  Yaklaşımımız ile web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve karlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşterilere ve haritalama sistemlerine göre optimize eder ve bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolayca erişmenizi sağlar.

  İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

  Site yada sayfanız için yaptığınız her türlü optimizasyon işlemin genel adıda denilebilir. Her sayfa için ayrı title, keywords, description tanımı vs.. gibi olması gereken yüzlerce SEO özellikleridir. Site veya sayfalarınızın Arama Motorları tarafından daha kolay bulunup indekslenmesi ve Arama Sonuç Sayfalarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla site veya sayfalarınıza uygulanan işlemlerdir.

  Toplama içerik

  Bazı web yöneticileri, içeriğin alakalı olup olmadığına veya benzersiz olması gerekip gerekmediğine aldırmadan sitelerindeki sayfa sayısını artırmanın uzun vadede işe yarayan bir strateji olduğunu varsayarak, daha saygın başka sitelerden aldıkları ("topladıkları") içeriği kullanırlar. Yüksek kaliteli kaynaklardan olsa bile, tamamıyla toplama olan içerik, siteniz tarafından sağlanan başka yararlı hizmetler veya içerik olmadan kullanıcılara katma değer sağlamayabilir. Bu yaklaşım ayrıca, bazı durumlarda telif hakkı ihlaline de neden olabilir. Sitenizi diğer sitelerden farklı kılan özgün içerikler oluşturmak için zaman ayırmak önemlidir. Bunu yaptığınızda, ziyaretçileriniz sitenize tekrar gelmeye devam eder ve Google'da arama yapan kullanıcılara daha yararlı sonuçlar sağlanır.

  Toplamaya örnek olarak şunlar verilebilir:

 • Herhangi bir orijinal içerik veya değer eklemeden, diğer sitelerin içeriğini kopyalayan ve yeniden yayınlayan siteler
 • Diğer sitelerin içeriğini kopyalayan, küçük değişiklikler yapan (örneğin, kelimeleri eşanlamlılarıyla değiştirerek veya otomatik teknikler kullanarak) ve yeniden yayınlayan siteler
 • Kullanıcıya benzersiz bir organizasyon türü veya fayda sağlamadan diğer sitelerin içerik feed'lerini kopyalayan siteler
 • Video, resim ve diğer medya içeriklerini kullanıcılara önemli bir değer katmadan başka sitelerden alarak yerleştirmekten başka işlevi olmayan siteler

 • Peki, ne bekliyorsun? 200'ü aşkın memnun Web Trakya kullanıcısına katılın ve sitenize ihtiyaç duyduğu SEO desteği verin!

  • Sosyal Medyada Paylaş

  SEO Teklif isteme Formu