Web yazılım geliştirme

 • yazilim
 • Web Trakya yazılım hizmeti ile web projelerinizi gerçeğe dönüştürün. Profesyonel web tasarım hizmeti ile eksiksiz bir web siteniz olsun. Web Trakya yazılım geliştirme'de HTML5, İnternet'in çekirdek teknolojilerinden HTML işaretleme standardının beşinci sürümüdür. Kısaca H5 Google Chrome ve Safari tarayıcılarının güncel sürümleri üzerinde deneme aşamasında da olsa çok daha iyi bir şekilde çalışmaktadır. HTML5 kullanmak, aynı zamanda UI (kullanıcı arabirimi) mühendislerinin ve back end (sunucu uygulama) geliştiricilerinin sadece tek kod temeli kullanımından yararlanabiliyor olmaları demektir.
  HTML5, HTML’in günümüz web teknolojilerinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiş 5. versiyonudur. Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Safari tarayıcılarının son sürümleri tarafından desteklenmektedir. Kod fazlalığı yapan dil kodlama satırlarının farkına varan geliştiriciler HTML5 ile bu soruna çözüm bulmuşlar. kodu ile bu işlem artık daha kısa şekilde halledilebiliyor.
  Web Trakya aynı zamanda PHP yazılım dilini kullandığı için Wordpress, Facebook App, Woocommerce, Drupal, Magento, vb. bir çok programa eklenti üretebilmekte müşterilerinin özel ihtiyaçlarına çözüm sunabilmektedir.

  Web Tasarım ve Web Sitesi uygulama geliştirme öncelikle, kullanıcı beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun olmalıdır. Bütçenize uygun şekilde doğru tasarım ve uygun içeriklerle oluşturulmuş bir web sitesi size hem zaman yeni müşteriler kazandırcaktır.

  Web tasarımında en karlı ülke

  Bugün açıklanan verilere göre sosyalist diktatörlük ile yonetilen Kuzey Kore de sadece 28 adet web sitesi olduğu biliniyor. Bu ülkede bir yasa değişikliği ile sektörün önü açılırsa 1999 yılındaki web tasarımının altın çağlarına bu ülkede dönülebilir.

  Web Tasarım ve Web Yazılım çalışmalarında her zaman sektörün son gelişmelerini takip ederek en yeni tren çizgileri kullanarak görsel tasarımları oluşturan Web Trakya Tasarım, yazılım konusunda da güncel çerçeve’ler ve kod yapılarını kullanarak, Responsive web tasarım, hızlı açılan web siteler ve SEO uyumlu web tasarım yapmaktadır. Sizde modern web arayüz tasarımları ve SEO uyumlu, dönüşüm oranı yüksek web siteleri yaptırmak istiyorsanız, ilk tercihiniz; Web Trakya Tasarım ve Yazılım Hizmetleri olmalıdır. Web tasarım fiyat teklifi almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Sosyal Medyada Paylaş